| InspectorulTPU a întrebat:

La ce ajuta daca pot vedea aura persoanelor?
Chiar pot dar la ce ajuta.
Daru de a vedea aura este dat de dumnezeu si trebuie sa ma rog si sa fiu credincios sau asa sunt eu? Si daca pot vedea aura la ce ajuta carei toata faza?

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

Http://www.torser.com/ro/scientific_base/aura/visualization/default.aspx
Convinge-te :)
E un lucru bun :)) Cred

5 răspunsuri:
| jerrygabrielle a răspuns:

In general persoanele care vad aura sunt copii indigo adica, clarvazatorii.Clarvazatorii se nasc cu chakra ajna deschisa.Si cum am mai spus si la cealalta intrebare a ta oricine poate vedea aura prin meditatii.Aura unei persoane reprezinta starea de spirit si daca o poti vedea atunci iti dai seama cum e acea persoana in momentul respectiv...isi schimba culoarea dupa starea de spirit.

| ProjectJackpot a răspuns:

Frate, e de rau! Mai lasa etnobotanicele alea...

| InspectorulTPU explică:

Nu ma droghez omule x(

| InspectorulTPU explică:

Ma eu am 13 ani tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai devreme am vazut o intrebare a ta care suna ceva in genul "Ce este aura unei persoane" si acum mai nou o si vezi?
Darul asta nu il au cei care pun intrebari de genul pe TPU, si crede-ma, stiu ce vorbesc. Cei inzestrati cu darul asta stiu si pentru ce il au si ce sa faca cu el.
Asa ca nu mai abera aiurea si nu mai "fuma".