| elisadragutzica a întrebat:

La ce episod din violetta s-a ajuns? si ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Ciocolina a răspuns:

Acum a fost episodul 125.
Intre Vio si Leon sunt din ce in ce mai multe certuri, dar peste cateva zile va veni un spectacol, iar organizatorii ii pun pe amandoi intr-o pereche, asa ca Vio si Leon devin tot mai apropiati, iar Diego si Lara devin din ce in ce mai gelosi. Pana la sfarsitul sezonului, cei doi vor fi impreuna. Am vazut tot sezonul in spaniola si ma pricep destul e bine sa traduc spaniola.
Uite un link cu blogul meu Violetta
http://violettaserialro.blogspot.ro/

1 răspuns:
| Maria_Bia_1991 a răspuns:

Acum se reda in reluare! Noile episoade vor incepe de pe 10 martie! Funda?