| Rombix a întrebat:

La ce sa te mai uiti la televizor?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu am gasit o metoda de relaxare... pentru televizor big grin
Apas butonul rosu de la varful telecomenzii si se linisteste... intreaga camera!

| deeeaqq a răspuns:

Duck TV

| Samariteanul a răspuns:

Eu televizorul il mai folosesc pentru stiri dimineata cand imi beau ceaiul sau la pranz cand intind rufele si il dau pe muzica, in rest stau pe calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce vrei tu.

| Iunix a răspuns:

Eu acum mă uit pe Nat Geo Wild.

| Sarcopt a răspuns:

La filme

| emayperritos a răspuns:

Eu nu mai uit pe nimic pentru ca nu am. Televizorul este cea mai mare prostie inventata.

| Puyasigeorgehora a răspuns:

Poti sa-l aprinzi ca sa nu te simti singur cand stai pe telefon

| GiuliaR a răspuns:

Ioana d'Arc la TVR2 happy