| thisissolawl a întrebat:

La cinema toate filmele sunt 3D nu?

Răspuns Câştigător
| SimonneBX a răspuns:

Buna, nu toate filmele sunt 3D, unele sunt digital iar altele normale, 2D. Sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Daa asa cum sarea are gust dulce

| YoYoLicious a răspuns:

LOL nu si in orasul meuhappy

| hd04wbw a răspuns:

NU.Sunt si cinematografele clasice care nu sunt 3 D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt toate 3D.

| rynaqui a răspuns:

Neee, 3D e doar un fel de optiune pentru filmele de actiune, aventura, mai ales horror

| rynaqui a răspuns:

Neee, 3D e doar un fel de optiune pentru filmele de actiune, aventura, mai ales horror.

| rynaqui a răspuns:

Ne, 3D e doar un fel de optiune pentru filmele de actiune, aventura, mai ales horror.

| Robert_5618 a răspuns:

Si gur ca nu! La mine in oras debea acum s-au bagat din astea 3D.