| Claudiu_Mois_1973 a întrebat:

La facebook, poza de profil tot o schimb de acolo alege din fotografi, dar nu imi apare dupa in cronologie ca am schimbat poza de profil dupa 10 secunde, cum fac sa imi apara in cronologie, dau funda happy :*

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Este cumva de importanta majora sa vada lumea ca ti-ai schimbat tu avatarul?

Parca-mi amintesc o poanta: La usa vecinului, vine un baiat cu Pizza:
-Eu nu am comandat nici o pizza!
-Stiu, vecinului dvs. nu ii functioneaza Facebook si a vrut sa arate ce mananca la pranz.

| anonima2405 a răspuns:

Pai inseamna ca tu ai setat ca sa nu apara in cronologie happy. Da click pe poza si acolo unde sunt comentariile m-ai sus scrie,, nu apare in cronologie'' tu da click pe el si acolo iti va aparea,, apare in cronologie'' da click pe el si gata big grin

| Claudiu_Mois_1973 explică (pentru anonima2405):

Hei dar imi apare acolo "apare in cronologie" si dupa tot schimb poza de profil si nu apare in cronologie

| Claudiu_Mois_1973 explică (pentru anonima2405):

Hei,dar imi apare acolo "apare in cronologie" si dupa tot schimb poza de profil si nu apare in cronologie
.

| Claudiu_Mois_1973 explică (pentru anonima2405):

Deageaba, ca apare acolo "aare in cronologie " dar tot asa este sad!