| Buterflyy a întrebat:

La hamsteri se taie ghearele? de ce? funda!

Răspuns Câştigător
| Fuego a răspuns:

Da, de obicei cand le cresc unghiile mai mare, se taie ca sa nu te zgarie, sa nu zgarie prin casa...:d etc. Astept funda te rog frumos daca vrei sa imi dai:d multumesc:*

5 răspunsuri:
| Fuego a răspuns:

Mari*

| 4ever23 a răspuns:

Da se taie, dar trebuie sa il duci la veterinar. Bafta!

| m3m0 a răspuns:

Ca sa nu te zgarie laughing

| Elizeee a răspuns:

Si eu am un hamster si am incercat sa-i tai unghiile.Nu te obosi sa i le tai pentru ca micul hamster se v-a speria, iar pe tine te v-a duce la exasperare.In unele magazine niste pietre speciale, unde hamsterii isi pot pili unghiile singuri.In plus, incercand sa-i tai unghiile il poti rani grav. Funda?

| ajutor32662 a răspuns:

Da pentru ca te zgarie...