| razvanelll93 a întrebat:

La inceput nici eu nu credeam in vrajeala asta cu bani pe net si am zis sa incerc si uite ca am reusit sa scot ceva bani. Iti ia doar 2 minute/zi sa citesti mailurile primite de la ei, nu trebuie sa indeplinesti anumite taskuri cum cer alte site-uri! Iar la fiecare prieten invitat primesti inca 10 centi.
DAR faza cea mai faina e ca poti scoate banii cand ai ajuns la pragul de 50 de dolari, tu implicit pornind cu suma de 6$ bonus.

Asa ca va invit cu cea mai mare caldura sa incercati site-ul:

http://www.maildirect.ro/inregistrare/72f2c50a506cc4d24b efbb7c6eca6a24

2 răspunsuri:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Sorry, dar asta este SPAM.gandeste-te LOGIC:Nu numai ca nu castigi nimic, dar cine va plati sute de euro cuiva care doar citeste niste email-uri, fara sa cumpere nimic?

Deci lasa-ne cu minciunile acestea te rog frumos!

| Snowfall a răspuns:

Imbogateste-te linistit si nu ne mai spune noua, ca nu ne intereseaza de banii tai imaginari.