| SCOOBY DOO a întrebat:

La monopoly daca am toate prop de la o culoare pot construi hotel doar pe o prop sau trebuie pe toate construit

Răspuns Câştigător
| Overdose a răspuns:

Uite aici, un regulament - http://mcuniverse7.repetent.ro/2009/06/23/regulament-monopoly/
Poate te ajută!

6 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Bună.
De ce crezi că sunt făcute instrucțiunile?

| SamSon a răspuns:

1 hotel e de ajuns pentru. toate proprietatie de culoare

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Poti sa construiesti doar pe una din ele nu e obligatoriu sa faci pe toate.

| Ania_3910 a răspuns:

La monopoly daca ai toate proprietatile de la o culoare trebuie mai intaisa iti faci 4 casa pe fiecare proprietate toate pe rand. Dupa iti faci hotel.

| Cezzy a răspuns:

Daca ai bani poti sa pui hotel pe toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

Auzi, dar de ce nu citești tu regulamentul?! Am observat că tot pui întrebări legate de Monopoly. Ia pune mânuța și citește regulamentul, sau dacă nu, formulează întrebările în așa fel încât să le putem citi.

Succes!