| fcsb a întrebat:

La unele jocuri este adaugat si cuvantul reloaded. Ce inseamna?

9 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Da, si care in ultima vreme o dau in bara rau de tot. Nu mai descarcati jocuri de la ei.

| kuka a răspuns:

Daca vorbesi de left4dead sau alte shootere, 'reloaded' se zice atunci cand cineva isi reincarca arma. 'to reload' inseamna a reincarca, a incarca din nou. sau cum a zis si adi, e un grup care crackuieste jocuri :}

| adi_7507 a răspuns:

Reloaded e un Release Group, adica baietii aia care au facut in asa fel incat tu sa nu platesti jocul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A relua

| SmecherRau a răspuns:

'reloaded' se zice atunci cand cineva isi reincarca arma. 'to reload' inseamna a reincarca, a incarca din nou. sau cum a zis si adi, e un grup care hackuieste jocuri

| tyb3ryus a răspuns:

Daca iti apare la fifa mai bine iti iei altu cu asa e mai greuwinking

| lasko a răspuns:

A relua

| Ardelean_Dragos_1989 a răspuns:

Dar eu nu inteleg, ca poti si sa il compresezi si e acelasi lucru, deci ce rost are?