| iuandfto a întrebat:

Lockerz e un site 100% adevarat? Adica de abia astept reedemul pentru ca e in vacanta si pot sta pana tarziu sa-l prind si vreau sa stiu ca nu fals si platesti bani pentru ce primesti. Dau fundita.

3 răspunsuri:
| KLU a răspuns:

E adevarat, dar nu vei prinde la redemption ceea ce iti doresti. iti spun din experienta. am trecut prin 8-9 redemptionuri...

| 1235678907452352 a răspuns:

Eu stiu ca e adevarat 100% am vazut si un coleg pe la mine prin scoala care a comandat tricou pe punctele castigate scrie pe tricou Lockerz... si premiile alese nu sunt cu bani sunt cu punctele acelea PTZ parcabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Platesti electronicele (19% din valoarea de pe amazon.co.uk)