| iuandfto a întrebat:

Cand se deschide reedemul de pe lockerz? Dau fundita pentru datele exacte.

Răspuns Câştigător
| Dede_4091 a răspuns:

Este vorba despre o retea sociala de tip nou, foarte bine organizata si interactiva.
Cel mai interesant e ca poti primi diferite premii pe acel site, de la tricouri la PSP-uri, MACbook-uri si alte aparate happy
Tot ce trebuie sa faci e sa te inregistrezi (doar prin invitatie) pe site si sa acumulezi cat mai multe puncte (PTZ-uri). Odata in luna se deschide Reedem-eul (magazinul lor) de unde poti cumpara ce doresti cu acest PTZ-uri.
Cand se deschide reedem-ul nimeni nu stie, din acest motiv trebuie sa fii activ sa-l prinzi happy de obicei e la sfarsitul lunii.
Pentru a primi PTZ-uri trebuie sa aduci cat mai multa lume pe site prin intermediul invitatiilor, cate 2PTZ pentru fiecare prieten inregistrat de pe invitatia ta.
Indata dupa ce acumulezi 20 de prieteni adusi pe site, primesti un tricou Lockerz.
Mai primesti 2PTZ-uri pe zi la fiecare logare si cate 2PTZuri pe zi pentru fiecare raspuns la intrebarile zilnice.
Cat despre cand se va deschide, chiar nu stiu! Doar patroni... fundita?

1 răspuns:
| sensibilosu a răspuns:

Si eu tot asta caut