| coMpLeT a întrebat:

M-am gandit sa nu mai stau atat de mult la calculator asa ca acum ma intreb:" ce sa fac?"
as dori opiniile voastre
mersi anticipat:d
ps:eu stau la sat asa ca "nu pot iesi in oras cu prietenii" si nici nu prea am prietenibig grin
deci astept sugestii in legatura cu ce as putea face
vreau raspunsuri care chiar sa ma ajute

7 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

"Cititul nu dauneaza grav sanatatii " te duci pe la tarabe cumperi carti le gasesti incepind de la 1 leu si ai ghicit le citesti Daca ai 18 ani uite un remediu aici http://www.anunturiagricole.eu/......rural.html

| coMpLeT explică:

Mersi de raspunsuri
ps:mie imi place oricums a citesc dar vroiam sa aflu si alte idei

| danutz24 a răspuns:

Fa-ti prieteni si vorbeste etc.Iesi prin sat.

| Alex66 a răspuns:

Fa-ti un abonament la sala big grin sau practica un sport ceva (e si sanatos pentru tine )

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Pai cel mai bine e sa incerci sa iesi prin sat, sa iti cauti o actvitate si o sa iti faci prieteni... dupa aia o sa ai ce face. happy

| florynuk a răspuns:

Eu stau la oras si prietenii mei stau la sat... si eu am aceeasi problema. in ultima vreme mi am gasit de lucru prin bucatarie, am citit, am facut poze, am facut curat, am facut bijuterii din margele. La tv nu m am uitat pentru ca nu mi place, dar si asta ar fi o alternativa. Sper ca te am ajutat! Pe viitor incearca sa iti faci mai multi prieteni pentru ca merita! Succes!

| originalgirl93 a răspuns:

Uita-te la tv, picteaza, fa jogging... sau gaseste un stil de dans care iti place si invata pasii de baza happy Have fun!