| MaDuTzAaAaA a întrebat:

M-am instalat acum vreo saptamana Real Desktop.In primele ore a mers super, am instalat si Real Parck(care imi dadea eroare)dar pana seara a inceput sa faca fite, adica atunci cand am deschis calculatorul, pe desktop imi aparea un mesaj cu Va rog asteptati...Il am si la ora actuala si de incarcat nu se incarca.Nu am acces la nici o iconita(de pe desktop). Ce as putea face? De dezinstalat nu pot sa il dezinstalez...

Răspuns Câştigător
| severus a răspuns:

Real player are un virus care te trimite sa platesti pentru a disparea mesajul, eu am fost nevoit sa reinstalez windowsu.ai gresit cand ai dat accept la toate instalarile realului