| alina14 a întrebat:

M-am lovit foarte tare la coltul mesei chiar la ovare, si eram in timpul menstruatiei. Este ceva grav?

14 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Nu e nici o problema fizica sau medicala. Poate doar o vanataie, dar trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa ai fluxul mai puternic, nu este ceva ft grav dar banuiesc ca te doare tarewinking.

| bianka_7238 a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Poate ai ramas ipotenta teo durut rau cind te-ai lovit

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Poate ai ramas ipotentacum te-ai lovit teo durut tare

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Du-te fa-ti controlu poate ai ramas ipotenta de la lovitura aia la **** teo durur tare

| Andi_Iulian_Edy_1982 a răspuns:

Te-ai lovit tare

| MikeSecret a răspuns:

Toate femeile cand sunt lovite in pasarica se zvarcolesc pe jos de durere. Cine nu stie sa incerce si sa loveasca pe una in ovare sau in pasarica

| josmatriarhatul a răspuns:

F bine

| Pamela_Cbust_Sabrina_1980 a răspuns:

Da poate ti leai spart fata

| Pamela_Cbust_Sabrina_1980 a răspuns:

Lovitura la ovare sau nada doare mai tare la fete decat la baieti

| georgianabondage a răspuns:

Lovitura la ovare sau nada doare mai tare la fete decat la baieti

| georgianabondage a răspuns:

Lovitura la ovare si la nada doare mai tare decat lovitura la oo

| georgianabondage a răspuns:

Nu e nevoie de dovezi pentru ca sunt destule lovite acolo jos