| 123branzapute123 a întrebat:

M-am plictisit, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| JeffHardy2011 a răspuns:

Sall!
Poti raspunde la intrebari de pe TPU. vezi ce intrebari au si altii, poti intra la trivia/amuzante pentru o portie de ras poti sa te uiti la un film de comedie, sa citesti, sa vorbesti cu prietenii tai pe mess la telefon, de asemenea poti iesi cu ei in parc cu bicicletele, rolele etc., sa faci origami, daca esti harnic(a) poti sa iti ajuti parintii la treburile casei, sa iti inviti colegi, prieteni la tine si sa comandati pizza.
Sper ca te-am ajutat.

34 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te in locul meu la cumparaturi ca nu am chef sa ies din casa la ora asta.

| 123branzapute123 explică (pentru mgtow):

Mersi pentru sfat de si nu imi foloseste

| omide a răspuns:

Distreazate pe http://www.grozav.ro sau video.grozav.ro

| voicuadelina a răspuns:

Pai. uite ce fac eu. intru pe facebook pe pagina demotival.ro si ma amuz laughing)... Sau ies afara si joc sotron cu prietenii. Sper ca et`am ajutat. :*

| voicuadelina a răspuns:

PAi. atunci citeste niste bancuri. sau intra pe youtube si scrie "fantome" si o sa fii entuziasmat sa vezi ce se intampla in videoclipuri. bine o sa et sperii dar... e amuzant laughing sau daca ai frati sau surori mai mici sa`mi speri sa faci pe tine de ras laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce gluma? rolling on the floor
Ce am mai ras laughing.
Sa n-o mai faci straight face.

| Antimanele104 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt convins că ai auzit de zicala "Stupid questions deserve stupid answers" așa că m-am conformat.Și pentru satisfacerea mea de grammar nazi, semnul de întrebare din primul enunț...nu îi văd nici un rost în contextul folosit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antimanele104):

Ah, da. Ai dreptate.
Semnul ala nu are ce cauta acolo.
Din reflex, cred...

| TreiSurori a răspuns:

Joaca counter strike smug

| KiraXander a răspuns:

Ai mare dreptate pYvwinking

| pYv a răspuns:

Daca astea-s intrebari straight face da-ti 2 palme si iti vine o idee sa iesi pe afara ca e frumos daca esti "fan" cs1. 6 stai in casa te uiti la cum joaca aia cs pe pgl, ai ce face numai sa te duca bostanul si sa alegi singur nu s-a intrebi asa la vrajeala "m-am plictisit, ce sa fac?!" ca tot asa o sa raspunda si utilizatori de pe TPU!

| 123branzapute123 explică (pentru pYv):

Nu o sa fi castigator

| pYv a răspuns:

@123branzapute123 crezi ca imi pasa?rolling on the floor du-te vere la somn ca nu ma intereseaza pe mine "daca, castig sau nu" rolling on the floor pe ASEMENEA intrebari!

| eejke a răspuns:

Poti sa citesti sau sa bantui pe aici.

| sorelaaa a răspuns:

Asculta muzica, citeste, gaseste un film bun...

| Payuli a răspuns:

Uita-te la filmul Apollo 13.big grin

| RandyPunk a răspuns:

Suna-ti un prieten si du-te afara sa te blibi afara ca e cald si frumos

| deathkyra a răspuns:

Poti sa te scarpini in nas si moasoara mucul cu rigla poate faci un nou record la marime

| vanessa94 a răspuns:

Stai pe mess

| mihaela2002 a răspuns:

Eu zic sa te duci afara in parc, poate cu prieteni.sau fa-ti singur de lucru.happy

| Manolache_Alex_1992 a răspuns:

Uita-te la filme pe www.onlinemoca.com %100% fara virusi

| valirena a răspuns:

Poti sa intri pe spectrul realitatii sa citesti sau sa vezi filme de groaza

| Pisicutza_Georgi_1990 a răspuns:

Sunt plictisita raw!

| MariusMarian83823 a răspuns:

Fa o laba

| Alin_Lupu_1998 a răspuns:

Joaca fifa

| Stefu_Carmenus_1984 a răspuns:

Poti sa te uiti la tv., poti sa stai pe calculator poti sa te joci carti, remi in familie, sau poti vb. ori la tel cu un prieten var deal tau. Daca nu joaca-te ceva cu frate/sora daca nai, simplu uitate poate la filme iti recomand, P.S te iubesc! Sper ca te-am ajutat! :*

| Dan124 a răspuns:

Pai m-am plictisit si eu n-am ce face dar poti sa iti mai inviti prieteni la tine sa te joci, la mine merge mereu.