| babygirlmeli a întrebat:

M-am uitat mai demult la un film pe HBO, si era un copil, pe care mama lui l-a lasat sa stea vacanta de vara la bunicii sai (parca erau 3) ca ea isi gasise un job nou si si prieten nou.Si bunicii nu il adorau, dar cand a trebuit sa plece s-au intristat, si copilul a venit inapoi, i-a spus mamei lui ca vrea sa mearga inapoi si a ramas cu ei. Stiti careva cum se numea?crying fundita.

3 răspunsuri:
| Nu conteaza a răspuns:

Dc nu te uiti in program thinking

| Larette a răspuns:

E vorba de un baiat sigur?
Ca este un film exact la fel.Numai ca este cu ofata care este trimisa la bunici.
Greta se numeste filmul.

| babygirlmeli explică:

M-am uitat, dar nu l-am gasit. si larette, da era un baiat.