| DamiPapucii a întrebat:

Ma duc in excurise si vreau sa fac niste farse colegilor mei ideii
Cele mai bune primesc funda.

7 răspunsuri:
| pinguluk a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......foarte-xd/ uitate aici jos la linkuri

| DamiPapucii explică:

La Brasov pe trei zile

| gigel68 a răspuns:

Unde mergi in excursie?

| ILoveYouMore a răspuns:

Inainte sa te ajut trimite-mi si mie pe privat unde pleci si cand sa vad daca e acceeasi excursie ok?

| Arianaaa33 a răspuns:

Depinde.daca vrei sa le facem in somn :pui pasta de dinti.frisca.ce-o fi pe toata fata.si il gadili! sigur se va scarpina si toata fata va fi toata de frisca.nu ti-as sugera pasta de dinti,afecteaza ochii! sau. noaptea.fa zgomote si misca perdeaua! dar ai grija sa nu fie emotiv, poate avea probleme dupa aceea! il poti desena pe fata in cel mai stupid mod! sau pune frisca pe o parte din perna cand doarm, si sigur cand se va intoarce va fi plin pe par de aceea! mai poti pune diferite chestii pe manerul usii!happysper ca te-am ajutat!

| sabin9000 a răspuns:

Cele clasice sunt cele mai bune cu pasta de dinti pe clante pe fata pe palma si sa il gadili la nas, dar ammai auzit si de din astea cu serpi de cauciuc in pat sau cineva imi povestea ca o gasit un soarece real silo pus in pat la aialalti da te sfatiuesc mai bine nu fa farse ca sigur o sa te prinda si pe tine astialalti sau roaga ca si mine pe cineva sa nu-i lase sa faca experimente pe tine cand hibernezi eu am avut norocu cun prieten ca altfel eram plin de branza topita pe fata

| balonas123 a răspuns:

Macheaza`i pe fata in somn, deseneaza`i cu pasta de dinti, joaca x si 0 pe fata lor... si cam atat...