| bogdyi a întrebat:

Ma numesc bogdan si am incercat sa caut un metin2 privat ai gasit metin2 factory, l-am descarcat l-am instalat dar nu imi merge, zice ca imi trebuie un anumit program daca m-ati puate ajuta va rag frumos zice-ti ce program imi trebuie ca sa ma pot juca!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

IN fine Factory e de tot;) PFF
Va da nenea frate servar de metin
http://www.betamt2.net/
Ma gasiti sub numele de KillTheNoobs un sura :-@
SI da am mai jucat si pe funmt2 cu numele asta si pe alte metine'
Regatu albastru
Apropo romanii pe servaru asta sunt cam tzarani :))

| diamondsx a răspuns:

La fel imi face si mie ...pentru ca serverul este off. dar daca vrei servere private de metin da add la acest id:miha_unikata38

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu crede-ma apucate de 4sotry o sa iti placa mie imi place ma numesc Tzigaret am lv 76 si iti zic asta e super tare omule jocul apucate de el Metin2 e naspa RAU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane joacate si tu Shadow e super serveru Gm prietenosi cal lv 21 iti da lv 33 si iteme +9.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah Metin Factory e praffhappy joacate si tu SHadow sau Mercia e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin4you, metin neverdie...sunt o gramada de sv private da.tot pe ro e cel mai bine straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi id tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat mt2 shadow da nu mrg dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca alt privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nari Adobe mie imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ma ajutati sh pe mine. vreau sa stiu dc nu merge metin4you ca am mai jkt sh e superrrrr; x plz cine stie alte servere la care trebuie sa muncesti (fara metin2 Ro.) add: dolceboy_97

| Dya_8855 a răspuns:

Stiu eu daca vrei alte metine privatewinking

| Dya_8855 a răspuns:

Nu stiu ce are metinul asta. dar daca vrei am eu alte privatewinking