| BoboKitty a întrebat:

Ma plicitisesc... spuneti-mi si mie ceva sa nu ma mai plictisesc.

Răspuns Câştigător
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Buna!
-Sa te joci jocuri pe Pc
-Sa mai stai pe Hi5, Facebook
-Sa te uiti la Tv sau la un film pe Pc
-Sa citesti ceva
-Sa iti faci temele pe vacanta
-Sa te joci cu animalele(daca ai)
-Poti sa gatesti ceva(clatitte, budinca)
-Fa curat prin camera
-Fa lucruri cu care sati decorezi camera
-Ascula muzica telaxanta
-Fa aerobic
-Poti sa fugi 10/15 minute ca sa slabesti si sa te menti in forma
-S achemi prietenii la tine sau sa mergeti la un suc
-Seara cand e racoare plimbate cu prietenii sau singura si mai da o tura de alergat.
-Poti sa compui poezii, povesti
-Sunati prietenele
-Inventeaza un cantec si un dans
-Dami fundabig grin

5 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Deseneaza,citeste,stai pe mess,iesi in oras,danseaza,uita-te la un film,mergi in vacanta,vorbeste la telefon cu prietenii,viziteaza-ti bunicii,citeste bancuri pe internet ca sa mai razi unpic,fa o petrecere in pijamale,cheama-ti prietenii undeva(intr-un loc unde iti place tie si prietenilor tai) si vorbiti,va dati sfaturi,mergeti la mall,jucati adevar sau provocare, va bateti cu apa, faceti farse sau spuneti ce ati vazut voi interesant prin reviste sau pe internet.

| PetreConstanta a răspuns:

Oupati timpul cu ceva si nu te vei mai plictisi Cu ceva care iti place tie sa faci Bafta

| Zara_5520 a răspuns:

Citeste o carte, vizioneaza un film, iesi cu prietenii

| jeleuriursuleti a răspuns:

Citeste o carte. happy

| adry_4672 a răspuns:

Uitata-te la un film