| IonelaaaS a întrebat:

Ma plictisesc sad ce as putea face?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste carti, nu te vei mai plictisi niciodata

| anad a răspuns:

Enerveaza-te pe ea, fa-ti planuri cum sa o alungi si deja vei vedea ca ai ocupatie!

| FadetoBlack a răspuns:

Dormi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Citeşte o carte interesantă, fă curăţenie prin casă, fă dragoste, pregăteşte-ţi o prăjitură delicioasă, răspunde la întrebări pe TPU.
Te pup!

| dianaaaaax a răspuns:

Hm, chiar nu găseşti nimic de făcut? Păi, ieşi afară cu prietenii, faceţi poze, te poţi plimba cu bicicleta, cu rolele sau mai ştiu eu ce. Uită-te la un film, citeşte bancuri, citeşte o carte, desenează, creează haine pe Polyvore, ascultă muzică, karaoke, dansează, încearcă să faci o prăjitură şi vezi ce îţi iesă, te poţi juca conquiztador, vorbeşte cu cleverbot laughing, haideee, găseşti ce să faci. puppy dog eyes

| mariukka a răspuns:

Raspunde la intrebari vorbeste cu pprietenii

| AndreeaMuffin a răspuns:

Incearca noii lookuri. Gen joaca'te cu parul tau sau machiajuri.