| kikiman99 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Am un server de counter strike 1.6 si cand intra alti playeri pe el nu ii conecteaza nu pot intra pe el ca si cum ar fi oprit.Este aiurea eu pot intra pe el da altii nu pot. Daca ma ajuta cineva funda!

1 răspuns:
| FoarteLetargic a răspuns:

Daca ai ip static inseamna ca ai gresit cu ceva cand l-ai facut. Daca ai ip dinamic iti faci cont la freeDNS.ro, iei FreeDNS Dynamic Updater (il gasesti gratuit pe pagina lor de download), configurezi contul, configurezi programul si cand ai terminat, te conectezi pe dns, nu pe ip. Si gatabig grin
Funda?happy

Întrebări recente