| Andrada_2595 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu putina publicitate la o pagina de facebook?

Care ma ajuta va primi fundita!

Si apropo cum as putea strange mai multe likes pe pagina

Mersi mult (Issa)

Răspuns Câştigător
| Ioana_Denisa_1995 a răspuns:

Da, te pot ajuta...cel putin incerc si la cealalta intrebare poti sa te pui bine cu o alta pagina si sa va faceti publicitate reciproc, sa faci joculete cum ar fi 3 like pentru un premiu, sa-i rogi pe prieteni sa te ajute, etc! Sper ca te-am ajutat!

| Andrada_2595 explică (pentru Ioana_Denisa_1995):

Acum nu mai sunt admina acelei pagini asa ca nu mai fac publicitate dar mersi

3 răspunsuri:
| NoNameexd a răspuns:

Daca vrei sa faci multe like-uri la pagina ta, te sfatuiesc sa faci si tu publicitate la celelalte pagini, asa o sa te ajute sa cresti, sper ca te-am ajutat. happy

| III_Johnny_1992 a răspuns:

Foloseste http://bit.ly/12U8xJt e un site de tip social exchange tot ce trebuie sa faci este sa aduni coinsuri si sa le folosesti pentru pagina ta.