| ingerashpierduth a întrebat:

Mai inainte pe Animax la American Idol a cantat unul care era cu un casetofon pe umar si se auzea ca si on cantec la chitara.Imi puteti spune cum se numeste acea melodiie de pe casetofon?
Dau funditahappy

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Aseara a fost episodul 7 din sezonul 8 uita-te pe youtube din nou cu atentie!
http://www.port.ro/......tv/tv.prog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| olyvyutza a răspuns:

Aceea din cate am vazut nu era asa o melodie cu un nume era facuta pe o caseta cu inregistrarewinking...nu e cunoscuta sau oficiala asa nu stiu cum sa zichappy