| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Mai sunt 34 de zile de scoala pana la vacanta de vara. Cum sa fac sa zboara timpul cat mai repede? Dau funda

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Petrece timp si pentru invatat dar si pentru relaxare.Imbina invatatul cu relaxarea si va trece timpul repede.Niciuna fara alta.

| 愛日本 a răspuns:

De ce sa treaca? O sa iti para rau mai tarziu de timpul asta! Esti tanar/a bucura-te de timpul ramas.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Mai sunt 34 in capul tau.
Mai sunt 7 sau 8 săptămâni, vacanta luam pe 20.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii pui motor de Ferrari, sa vezi ce zboara. laughing

| TheWalker11 a răspuns:

Dormi cat mai mult! laughing Sau incearca sa nu te mai gandesti la asta, ca asa trece mult mai greu. Ia fiecare zi la rand si o sa treaca mai repede timpul! happy

| ThePathWalker a răspuns:

Gaseste o pasiune-obesie.

| SetYourselfFree a răspuns:

Să înveţi pentru testele finale.glumesc.să stai pe TPU.

| thiewanderer a răspuns:

Pune-i niste aripi sau alici ceva big grin

| Dragan_Teo_1994 a răspuns:

Daca imi dai funda, o sa treaca timpul cat ai clipi!