| Russia a întrebat:

Maine am drum pe la biblioteca si m-am cam plictisit de cartile din lista de lecturi... Vreau sa imprumut niste carti mai interesante, ceva cu fantome, vampiri sau povesti de dragoste.

Daca aveti idee de astfel de carti sau daca stiti alte carti interesante, dati-mi si mie niste titluri si autori.

Multumesc!

1 răspuns:
| annie120 a răspuns:

Eu am de gand sa citesc seria Instrumentele Mortii am auzit ca sunt foarte bune..sunt vreo 7 dar inca nu au aparut toate.