| X3BET a întrebat:

Maine e 1 martie asa ca ar trebui sa dau martisoare la profesoare. Stiu ca e o intrebare ciudata, dar eu am uitat sa cumpar ceva pungute pentru martisoare. E un gest urat daca le dau direct din mana sau daca nu ce as putea improviza?

Răspuns Câştigător
| georgyanaaa a răspuns:

Daca esti la scoala poti sa mergi repede sa cumperi pungute si daca nu faci rost sau nu este un gest urat ca ii dai din mana adica macar ai dus un cadou este un gest frumos

1 răspuns:
| Mirris a răspuns:

Nu mi se pare un gest urat.