| Aries90 a întrebat:

Maine e balul bobocilor si sustine pe cineva. Vreo idee de o pancarda? Ce text, desen, ceva amuzant?

3 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Sincer nu cred ca are rost, probabil participa la miss&mr. si este suficient sa stie ca il sustii din inima fara sa-ti iei cu tine in club o pancarda pe bune acum stii cum ai arata?! penibil, s-ar utia toti al tine ciudat si ar rade.

| andreea4ever a răspuns:

Numele lui, al persoanei pe care susti

SI

Un mesaj gen
"the best"
"suntem alaturi de tine"
"Winner"

| CudiDaKid a răspuns:

Ai putea sa scoti la imprimanta poze cu cei doi care participa si sa le lipesti pe pancardawinking