| KidDu` a întrebat:

Maine e camp rock aia competitia finala big grin? Daca da. de la cat? Daca nu. cand o sa fie? fundita

10 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Eu zic sa nu mai astepti sa il difuzeze pe televizor.ci sa il descarci de aici http://romaniaexclusiv.ucoz.com/load/30-1-0-62 cu tot cu subtitrare si tot ce vrei.:-*

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Da o sa fie in 12 Iunie adica Sambata viitoare nu maine la 11:55

| Alexandra. a răspuns:

Nu, nu este maine, si nici saptamana asta. M-am uitat in program.winking

| adutza12 a răspuns:

Nu stiu cand e Camp Rock 2 dar te asigur ca nu este maine

| vivalavida a răspuns:

Pe imdb scrie ca apare in septembrie dar daca afli ceva sigur ca apara zilele astea trimite-mi si mie un mesaj pls

| vivalavida a răspuns:

Http://port.ro/......tv/tv.prog
aici la programul tv nu apare nimic hmmm

| Georgy1033 a răspuns:

Buna sambata viitoare 12 iunie la 11:55 dar se va da reluare asa ca nu trebuie sa-ti faci griji pentru ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Este pe 28 septemrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 chitare

| Rafa_4154 a răspuns:

Camp rock 2 competitia finala ii pe 18 septembrie pe disney chanel la ora 19!:d:d:d