| DeyYyUu a întrebat:

Masunteti buti toti ziceti-mi si mie un metin tare sau funda!

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Copile, limbajul asta foloseste-l pe chat-ul "jocului" ala sau eventual cu maica-ta.

| MenInShadow a răspuns:

In primul rand, se scrie bot nu but.
In al doulea rand, se scrie Ma Sunteti nu Masunteti, ca nu se intelege, desteptu lu peste prajit...
Si in al 3 lea rand, poti sa cauti in 5 min Metin 2 private server si gasesti peste 200, in loc sa stai sa te uiti pe niste site-uri ca tpum unde lumea vine cu probleme adevarate, nu cu prostii d'astea.
Si bot esti tu, pentru ca daca stiai asta nu veneai aici sa ne critici, cand inveti sa cauti, si sa nu mai cauti solutii asa rapid, sa astepti mai mult, cand atunci cand faci ceva cu mana ta, e sfantstraight face
Invata sa umblii pe net mai bine ca noi, si atunci sa ne spui ca suntem boti

| benny a răspuns:

Cum spune si Minks invata sa vorbesti frumos pustiule.

| Bezea a răspuns:

Buti, ratoni, filfizoni, newbs, noobs, noobi, n00b, nubix, scrub, rookie, jewb, brazilian, nubmeister, nabzor etc etc.

| Sliix a răspuns:

Metin2ro speed
http://www.metin2rospeed.ro/
- Bafta :* -

| MKV a răspuns:

Metin2 gx il gasesti aici http://www.metin2gx.ro/

| CrissCristi a răspuns:

Metin2HC Metin2PR Metin2ForgottenWorld2 Metin 2 Vibe Metin2 Hammer Metin2AP