| anonim_4396 a întrebat:

MBuna TPU, deci maine e ziua celei mai bune prietene si as vrea sa ii fac o surpriza. Deja i-am luat un ursulet mare de plus, o bratara pe care si-o doreste, am stabil cu inca cateva fete sa ii luam un tort, dar as mai avea inca o idee sa ii scriu pe un tricou un mesaj dar nu stiu ce sa scriu. Ideei? Multumesc anticipat:*

2 răspunsuri:
| lexalexa999 a răspuns:

Buna, daca vrei tricouri cu desene sau mesaje deosebite iti recomand sa le incerci pe cele de la http://www.hotncool.ro

| Denisaa99 a răspuns:

Poi ai putea scrie BFF, pentru cea mai buna prietena, i love you, Happy Birthday,... Sper ca ti-am fost de ajutor.