| samiZiciPompier a întrebat:

Merge cineva in parcul Coltea la concerte in weekend? Vad mai mult pensionari si zbarcituri.

2 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Ce e aia o "zbarcitura"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing pensionari vezi peste tot. In autobuze de la regia autonoma, in tramvaie, in parcuri, in piata... La Brasov crezi ca este altfel? Mergi in parc, vrei sa te odihnesti pe banca la umbra si nu ai loc de pensionari. Oriunde mergi te lovesti de pensionarii. Si unii certati cu apa, miros a transpiratie si toate cele, injura ca tiganii si cica ai ce invata bun de la ei. Se mai lauda ca au muncit "o viata", dar sa mearga acum sa vada cum se munceste. Si nu au muncit o viata pentru ca nu a muncit din prima zi dupa nastere laughing. Salariatii de acum trebuie sa tina in spate toate rebuturile. Mai vor si respect, dar ei sa nu respecte pe nimeni.