| fluturasul a întrebat:

Mi-a povestit cineva despre un film dar nu stiu cum se numeste si vreau sa va intreb pe voi. Mi-a spus ca era vorba despre o familie care observa niste creaturi si incearca sa scape de ele dar nu reausesc si barbatul ca sa isi salveze familia se hotareste sa ii omoare cu un pistol pentru a le usura superinta dar dupa ce il omoara descopera ca acele creaturi erau de fapt oamenei costumati ce filmau pentru un film sau ceva de genul. stiti cum se numeste multumesc anticipat. dau funditia

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

STIU, E FILM SCRIS DE STEPHEN KING. Se considera cel mai dramatic film din lume.
Se numeste "The Mist". Eu l-am privit, crede-ma e super, merita vazut!

Sper ca te-am ajutat. Bafta!

1 răspuns:
| Mara15 a răspuns:

''The mist" l-am vazut odata cu fratele meu.