| EmmyEmmy a întrebat:

Era un film cu o casa bantuita...la un moment dat vine o familie si se muta acolo.Casa era undeva pe marginea lacului. Ceva se intampla acolo, adica barbatul parca devine posedat si foarte violent si incearca sa-si omoare familia.Intr-un final sotia observa ce se intampla si il leaga pe sotul ei si ii urca pe toti in barca si se indeparteaza de casa si efectul dispare.Cum se numeste acest film?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0384806/
Vezi asta, nu stiu sigur daca e acelasi, dar multe filme au la baza cam aceeasi poveste.
Amityville 2005 e un remake dupa acelasi film turnat in '79.Parca mai bun e cel din '79.

| EmmyEmmy explică (pentru anonim_4396):

Asta e...multumesc multwinking

1 răspuns: