| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un channel nou de Youtube, si clipurile mele au vizualizari doar de la cei 2 subscriberi ai mei. Eu postez acolo let's playuri la Minecraft, nu dau aici link deoarece asa am facut la vechiul channel si au inceput dislikeurile. nu mai ma risc.
Acum intrebarea mea este, cum as putea sa-mi promovez clipurile?! Le-am postat pe forumuri de Minecraft dar acele topicuri n-au nici vizualizari nici reply-uri... Pllzzzz un sfat!

1 răspuns:
| Crunchie a răspuns:

Le pui ca raspuns video la niste clipuri care au multe vizionari