| amsterdam111 a întrebat:

Mi-am facut un cont in banca si peste 5 zile eliberez cardul am nevoie de 10 20 30 de lei pentru a plati cardul?

4 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic, trebuie doar sa depuii banii pe card, sa ai, o data la luna iti ia un comision de un leu ceva de genu

| georgiana9022 a răspuns:

Sall nu se stie sigur cat fiecare banca e cu pretul ei pentru orice eventualitate ia-ti 30lei la tine baftawinking

| roxanarsene a răspuns:

Sper ca nu ti-ai facut la banc post, acolo iti ia in fiecare luna o suma de bani!

| KnZ3 a răspuns:

10 lei