| IceCreamDoll a întrebat:

Mi-am facut un cont pe miniprix.ro. Voiam sa stiu daca este o firma serioasa, cum sunt marimile (daca se potrivesc cu cele romanesti-de exemplu marimea 38 la fuste cu marimea 38 de la ei), in cat timp ajunge comanda si cat este taxa de livrare. Fundita pentru cel mai bun raspuns si voturi pentru ceilalti.

Răspuns Câştigător
| BiscuuBaii a răspuns:

Da este o firma serioasa. Si marimile se potrivesc.Mama mea isi comanda haine de acolo...Comanda ajunge in 3-4 zile lucratoare ca la orice alta firma online. Taxa de transport nu este mia mult de 10 lei sigur.

Funda?big grin