| IceCreamDoll a întrebat:

Mi-am facut un cont pe miniprix.ro. Voiam sa stiu daca este o firma serioasa, cum sunt marimile (daca se potrivesc cu cele romanesti-de exemplu marimea 38 la fuste cu marimea 38 de la ei), in cat timp ajunge comanda si cat este taxa de livrare. Fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Miniprix chiar este o firma serioasa (nici nu se poate altfel azi la cate livrari au...). In general marimile se potrivesc, oricum la ei exista 2 tipuri de marimi: european si american deci si cu litere(l, s, xl etc) si cu numere ca si in cazul tau, astfel incat sa iti fie usor tie sa realizezi ce marime trebuie sa iti comanzi. Daca marimea nu e buna coletul se poate returna in termen de 48 de ore daca nu ma insel. Taxele sunt mici, mie imi ia 7 RON de exemplu (de la Cluj la Oradea). Spor la cumparat!

1 răspuns:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.