| balintsebastian a întrebat:

Mi-am luat o cartela cosmote si pentru a o activa spuna ca trebuie sa rencarc, cand reincarc zice ca trebuie sa imi activez cartela. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Suna la 1234 la relatii cu clienti

| UbexFlo a răspuns:

Probabil e o cartela cosmote 48, de aia care se da gratis la magazine.Incarca-ti, altceva nu ai ce face happy

| versace01 a răspuns:

Incearca sa initiezi un apel si trebuie sa intervina un mesaj de la robot, asa e la Vodafone cel putin. sal

| versace01 a răspuns:

Incearca sa initiezi un apel si ar trebui sa intervina robotul sa spuna cateva chestii. In Vodafone asa este, sper sa fie la fel. salut

| iPikachu a răspuns:

Spune*
reincarc*