| roxx_5565 a întrebat:

Mi-am luat un lg gs290
imi place mult telefonul,:X
il am de aseara-ora 8laughing
si azi dimineata mi sa descarcat bateria, am bagat telul la incarcat dar nu stiu cat sa il laslaughing
l-am bagat la incarcat pe la 9 si cevabig grin

aproape 2 ore are de cand l-am bgt la incarcat
cat sa il las?
unii imi spun sa il las pana imi apare baterie incarcata...altii 12 ore
eu am facut o prostie ca la un telefon nokia sa il las 12 ore, si am formatat bateria gresit nu ma tinea decat 2 zile
naspalaughing
cat sa il las?
si ce impresii aveti despre el?

3 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Nu conteaza ca in 2 ore era plin daca il scoti in 5 min e iar gol tinel la incarca in jur de 6-7 ore ca sa te tina.Nu iti fie frica de formatearea bateriei telefonul e bun si rezistent.

Funda?

d

| GabyEminem_7200 a răspuns:

Pai daca e nou lasa-l vreo 10 ore.Si eu am tot LG Cookie Fresh. Asa e Perfect!
Funditza...si mie ...pls.

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Hmm, acelasi telefon am si eu, lasa-l 12 ore sa isi formateze bateria.Cat despre impresie, este excelent de bun.Eu l-am cumparat acum o luna, tot la ora 20, si l-am lasat pana dimineata la ora 8, acest telefon ma tine 3-4 zile maxim.big grin
Bye tongue.