| didu_5680 a întrebat:

Mi-ar placea sa-mi gasesc un job pe timpul verii, m-am gandit ca as putea avea grija de un copilas...(nu stiu ce altceva as putea face, daca aveti alte idei, va rog spuneti-mi si mie). Am 15 ani si jumatate si sunt din jud Braila, daca cunoasteti pe cineva care e interesat, lasati-mi raspuns sau mesaj pe privat va rog love struck [fundita]

Răspuns Câştigător
| Madalina_5058 a răspuns:

Poate ai vreo cunostinta care ti-ar putea gasi undeva un loc unde sa imparti pliante sau sa faci reclame la prduse in supermarket. Si ideea cu copilasul e buna. Multa bafta :*

1 răspuns:
| Bubuletz a răspuns:

SI eu am cautat un job de vara dar din pacate nu am gasit avand varsta de 13 ani jumate.iti recomand:distribuirea de pliante publicitare incuti postale sau in oras sau in hipermarweturi la prmoti insa nu stiu daca angajaza la asta pe cei mai mici. Sper ca te'am ajutat.Bafta si bucura'te de vara. Fundita?