| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a întrebat:

Mia-ti putea spune telefoane bunethinking si sa nu fie scumpe obligatoriu cu touch screen mai mult de 4 mil. nu dau. Multumesc foarte mult, si care o sa imi placa o sa

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Daca tot iti iei, uite un sfat: nu lua Corby sau Cookie. Persoanele pe care le cunosc si si-au luat sunt dezamagite de mobile. Cookie intr-o seara poate sa fie normala si in ziua urmatoare nu mai porneste. Si eu vreau touch screen si mai astept pana in aprilie (reinnoiesc si abonamentul) si sunt sigura ca o sa fie mai ieftine atunci.

| maduts a răspuns:

Daca esti din bucuresti iti pot da id cuiva sa vb cu el. are multe telefoane bune de vanzare la super preturiwinking

| reptila a răspuns:

Samsung corby?

| andrei_5375 a răspuns:

LG KP500 cokie l-am luat cu 370 de la emag e in oferta

| Foarfeca a răspuns:

Lg GT 505
il am si sunt ff multumita
camera de 5mega pixeli, cablu USB, internet wi-fi (gratis. daca este Wi-fi in zona), stylus (betisor)

| StilSanatos a răspuns:

LG kp502?

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے explică:

Nu, nu is din bucuresti, is din satu marewinking

| :x_2232 a răspuns:

Nu. ţi lua cu touckscreen...eu am şi este foarte prost.am un samsung.sad se blochează şi după un timp nici nu mai simte degetul