| ilovemusic a întrebat:

Mie imi apare editeaza la raspunsurile mele, in afar de cateva de mai demult. Daca imi apare editeaza trebuie sa le editez neaparat?

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cu "editează" ai posibilitatea să-ţi corectezi eventualele greşeli care s-au strecurat în răspunsul tău(litere lipsă ori în plus, vreo cratimă, etc), poţi adăuga ceva ce ai uitat să menţionezi... E ceva util dar nu-i obligatoriu.

| 334499 a răspuns:

nu

| alexa a răspuns:

Nu mai...iti mai lasa o perioada in care poti sa le modofici in caz ca ai uitata ceva, sau ca vrei sau adaugi ceva.

| AndreeaG a răspuns:

Nu, decat daca vrei sa adaugi ceva, sau ai facut greseli de ortografie si vrei sa te corectezi!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e musai laughing