| BlugiStramti a întrebat:

Mie mi-a disparut mesul de pe ecran si daca dau altundeva sa intru in el nu merge imi zice ceva legat de DLL.( ce inseamna DLL?) va rog ajutati-ma va votez va dau la toate raspunsurile voastre funda.De unde pot sa imi descarc mesul de pe net? si unde sa dau si cum zicetim tot va roogcrying

4 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/ descarca-l de aici si reinstaleaza-l.

| kr.mdy a răspuns:

Ai o eroare in calculator sau e virusat, trebuie reinstalat windous ul sau incearca sa dezinstalezi mesul si apoi sa l reinstalzi iar.

| Mythos a răspuns:

In primul rand reporneste calculatorul si incearca din nou. Daca nu merge asa inseamna ca trebuie sa reinstalezi o noua copie de messenger.
Te duci aici si dai Download Now.
http://messenger.yahoo.com/
Urmeaza pasii intuitivi de pe ecran (in general OK, OK, OK) si la sfarsit... Tadam, ai un nou mess instalat. Lanseaza din nou si vezi ce se intampla.

P. S. DLL - inseamna Dynamic Link Library - si este un fisier librarie in sistemul de operare Windows (orice versiune) inseamna ca aceasta librarie de unde isi ia mess0ul datele a fost corupta sau stearsa. Bafta! Daca mai e ceva intreaba-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/ descarca-l de aici si reinstaleaza-l.