| NOsay a întrebat:

Moor de plictiseala ce sa fac afara e urat aproape ca ploua de facebook m-am plictisit nu-i nimeni pe mess ce sa fac please help

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

Dc sa stai in fata calculatorului? Citeste, joaca-te cu sora/fratele ta/tau daca ai, fa teme, invita niste prietenei la tine acasa, da o petrecere daca vrei (ocazia poate fi ca scoala incepe cu o saptamana mai tarziu). Ai multe lucuri de facut! foloseste-ti imaginatia! laughing

6 răspunsuri:
| Indestructible a răspuns:

Citeste o carte.

| george232323 a răspuns:

Te poti uita pe net la ceva filme, desene mai vechi care nu se difuzeaza la tv. Poti sa citesti ceva.Sau sa te joci un joc browser.Omoarati timpul cu prieteni la fel de plictisiti ca tine.Mergi la o plimbare-n ploaie cu o umbrela.Gateste ceva fa o prajitura.Fa curatenie in casa. Sper ca ti-am fost de ajutor

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Poate vb noi doi pe mess ca si eu sunt in aceeasi situatie ca tine

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

ID meu este irina_alexa2000

| Capatina_Antonio_1997 a răspuns:

Id meu e c.antono1982@yahoo.com

| NOsay explică:

Am uitat sa mentionez F U N D A
FUNDA? OFERTEA