| Baiaaanca a întrebat:

Ne invadeaza anonimii! voi ce parere aveti straight face?

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Noi nu ii iubim, dar ei pe noi, dalaughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Şi anonimii nu ie şi ei oameni ca noi sau ce? devil

| Baiaaanca explică:

Da, dar e asa greu sa se logheze? oricum. ei nu pot da fundite sau altceva.deci.care le e rostul straight face

| Baiaaanca explică:

@Anonim.in orice caz. un cont il faci intr-un minutrolling eyes. ce e asa greu?

| Ana-Maria94 a răspuns:

Au acelasi drept ca si noihappy

| Deea a răspuns:

Da am vazut si eu. Vad ca pe unii nu prea ii deranjeaza dar pe mine ma dispera. Daca vor si ei sa puna intrebari nu e greu sa isi faca cont.

| Aliyaa a răspuns:

Apar ca ciupercile dupa ploaie ar trebuie ca intrebarile puse de anonimi si mai ales daca sunt stupide sa nu fie aprobate.

| คเค๓เк a răspuns:

Mda...Ne invadeaza
Ai dq anonimii!

| RainDrop a răspuns:

Da, le este lene sa faca un cont.

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer ar trebui eliminate. daca tot apeleaza la un rasp de ce nu vrea sa se logheze/? Personal nu rasp la intrebari. mi se pare onest sa fie personalizat. sa stii cine sau cui rasp. nu au curajul.

| Nu conteaza a răspuns:

Pai din moment c au probleme e dreptul lor sa intre si sa intrebe...

| Hmmmm a răspuns:

Din cate am vaz eu p blogul siteuli ar trebui sa disparalaughing

| Alina_9354 a răspuns:

Pai daca lumea are o problema importanta de ce sa nu-i ajutam?

| KaKa_2508 a răspuns:

Intrebarile puse ca anonimi nu mai apar instantaneu (pe sait), ele trebuie aprobatewinking
acum sunt multe doarce au fost aprobate si din acea cauza ti se pare ca sunt multi straight face

Răspuns utilizator avertizat
| BingBang :D a răspuns:

Unora le este rusine sa posteze anumite intrebari.
Mai sunt unii de 10-11 ani care posteaza intrebari de razi de faci pe tine

parerea mea

| caramelO a răspuns:

Fiecare are dreptul sa isi exprime punctul de vedere sau sa intrebe indiferent daca o face in mod anonim sau nu. Pe mine chiar nu ma deranjeaza deloc.

| caramelO a răspuns:

Observ ca ai notat raspunsurile care nu exprima aceeasi parere ca a ta cu nefolositor si/sau stupid chiar ma amuz draga bianca de atitudinea asta a ta denota ca esti genul de om care tot timpul vrea sa aiba ceva de castigat chiar si in urma unui raspuns... ooofff, cat de egoisti pot fi unii! Pa-Pa!

| vladust a răspuns:

Pai e foarte simplu. Poate ei isi doresc sa nu stie cine a pus intrebare pentru ca poate le e rusine, cine stie, poate lumea de pe blog ii recunoaste s ii vorbeste pe la spate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te deranjeaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca, sa inteleg ca daca nu putem da fundita suntem inutili?raised eyebrowsAdica daca avem si noi o problema nu avem voie aici sa ne ajute cineva, ca scopul este fundita.Scuza-ma ca zic, dar incearca sa ma contrazici! Cat despre ceilalti, daca vreau sa postez o intrebare din an in paste trebuie musai sa-mi fac cont? e dreptul meu sa raman anonim daca vreau si vreau! Si sa stiti ca intrebarile anonime nu se mai posteaza automat, acum nici nu se mai posteaza(cel putin la mine).

Anonimul UPT.