| Pufarinee a întrebat:

Niște nume drăguțe pentru Tumblr?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, Felii-de-dragoste, dreamer, bucati-de iubire, Ochi-de-gheata, Blogul lui (numele tau ), pahare-pline-de-ura, molipsesc-iubire, Totul despre fete, Curcubeu in alb si negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau numele tăuhappy

| betty678 a răspuns:

Hei. căpşuni-şi-ciocolată depresivi-plini-de-speranţă mere-şi-caramele cer-albastru another-drug (ăsta-i mai popular) cheiadragostei m-am-îndrăgostit apusul-soarelui clar-de-lună mii-şi-mii-de-stele visecolorate cranii-şi-întuneric dark-eyes dark-paradise regina-belelor dragoste-şi-ciocolată -tristeţe-e-peste-tot mă-vezi-sau-nu mă-vrei-sau-nu bucăţi-de-suflet suflet-rupt gri-şi-negru scorpionsss (ăsta-i un fost tumblr) cârciumă-de-ciocolată
Meh...nu prea mai ştiu. Unele sunt nume care mi-au venit pe moment iar altele sunt foste bloguri (ale mele sau nu) sper că te-am ajutat.