| KoKoOo a întrebat:

Niste statusuri de indiferenta? plizzz? Cele mai multe primesc fundoi plus vot...:*

4 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

1.Toate trec, deci da-le-n colo!
2.Nu-ma prea suporta lumea! Ok, super tare, inca un motiv sa fiu exact asa in continuare!
3.Cat despre mine, nu spun niciodata ceea ce gandesc.Nu imi pasa daca oamenii ma plac sau ma barfesc!
4.Ai visat,ai sperat,ai pierdut, ce mai conteaza? Mai pot piuerde, mai pot spera, mai pot invinge! Asta conteaza!
5. Vrei sa ramai sau vrei sa pleci? Mi-e indiferent, oricum te inneci
6.Deja nu te mai vrea! Amintirea ta. aaaa da, a uitat de mult de ea!
7.Acum imi spui ca-ti pare rau,da, iubire si mie mi-ar parea, daca as fi fost in locul tau!
8. Daca crezi in vise, atunci vei dormi toata viata!
9.Penru mine exista Dumnezeu, dar nu exista legi!
10.M-am schibat si pot visa acum.Nu mai vreau sa cer, voi obtine oricum.
11.Atunci mai dat la o parte, acum te gandesti la mine.Si in timp ti-ai dat seama ca ai gresit, ca nu e bine.In schimb, eu mi-am dat seama ca unul pleaca, altul vine!
12.Nu asculta ce spun altii! Lumea e proasta si intelege cum vrea!
13.Nimeni nu poate sa ma opreasca.Si in caz ca vrea cineva sa faca asta, o s-o pateasca.
14.Nu,numai e ea, fata ce tacea.Astazi iti spun pa, ieri poate-i pasa.
15.Pentru toti cei care, cei care ma irita.Am o vorba sa va spun:Gura mica!
16.Imatura,enervanta.Iubeste-ma sau las-o balta!
17.Stai linistit ca nu ma ranesti.Chiar ma amuza cat de putin gandesti.
18.Calca-i in picioare.Arata-le ca nu te doare.
19.Amintirile te tin in viata, gandurile te omoara, singurul refugiu e-n vagabonteala.Regreti in fiecare dimineata ce ai facut aseara, dar repeti in fiecare seara aceeasi greseala
20.Sa te ridici in viata, ai nevoie de curaj, iar daca esti indiferent sa stii:ai un avantaj!
Funda? big grin

| iEmonel a răspuns:

Nici un status. Daca nu ti-ar pasa nu ai pune status.winking

| faxiu a răspuns:

Fara mine ai nimic!