| DeejayMix_8989 a întrebat:

Niste tactici la fotbal ceva cum sa fac antrenamente. ca sa mearga treaba la echipa

Răspuns Câştigător
| nicusor19 a răspuns:

Simplu, multa munca, vointa, incredere si rabdarehappy alergare multa multe pase 1-2 multe executari de lovituri libere, corner-uri si penalty pentru perfectionarea suturilor... dar cel mai inportatn esta ca jucatorii sa se invete unii cu ceilalti astfel incat sa ajunga sa stie ce miscare face coechipierul, doar uitandu-se la elhappy