| urgentr a întrebat:

Noi facem la scoala in sala de serbari un fel de targ in care tb sa vindem la parinti sau intre noi obiecte care au legatura de paste de primavara. Ajutati-ma nu stiu ce sa fac? Dati-mi mai multe idei. Dau funda la cele mai bune si creative idei.scrieti repejor

Răspuns Câştigător
| BOOBZen a răspuns:

Pai daca esti priceput(a) la modelaj si pictura, poti face diverse decoratiuni, de exemplu, poti face oua din lut sau altceva si sa faci un loc special ca sa introduci acolo o panglica,ca sa poti s-o agati intr-un loc, sau poti face iepurasi, cosulete, nu trebuie decat sa-ti folosesti imaginatia

2 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Apropo,fuuuuundaa plizzzz

| blackcherry_2770 a răspuns:

Pai faceti oua incondeiate, bratari, icone pe sticla, puteti sa faceti cosulete impletite in care sa puneti flori si sa le decorati cum vreti voi...nu stiu nu mai imi vin ideibig grin