| Mo a întrebat:

NU este o intrebare ci o urare de 8 martie pentru doamne si domnisoare! De 8 martie iti uram o primavara frumoasa, cu soare, fericire si toata dragostea noastra prinsa intr-un frumos buchet de ghiocei ce vestesc venirea unei noi primaveri!
La multi ani!

Răspuns Câştigător
| ada a răspuns:

K BINE ZICI! ...LA multi ani tuturor femeilor!

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Iti dorim si tie o primavara cu senin in suflet. Mira

mlm
| mlm a răspuns:

Daca vezi ca soarele -ti rade prin par, daca simti miros de ghiocei, daca auzi ciripitul pasarelelor, atunci inseamna ca traiesti o noua primavara.
LA MULTI ANI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Primăvara a adus ghioceii, 1 martie mărțișorul cu noroc și 8 martie o urare pentru eterna femeie îndrăgostită de viață, de bărbatul de lângă ea, sprijinul celor din jur prin bunătatea sufletescă, armonie și dragoste.
La Mulți Ani!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos, iar tie iti doresc multa iubire, rabdare, sanatate si intelepciune.